eşkina balık taşıEşkina balığı taşı balığın beynindeki balıktaşı beyaz kar tanesi büyüklüğündedir eşkina balığının beynindeki bu  iki balık taşı ezilir iyice ezilir, ezildikten sonra limon sıkılır bu taze limon olması lazım hazır limon suyu kullanılmıyor. limon iyice karıştırdıktan sonra öğütülmüş toz haline gelmiş eşkina balık taşları limon suyunun içine karıştırılır karıştırıldıktan sonra bekletilir limon, Ayran, Su beyaz bir renk alması gerekir. Bu Ayran sıvı renk olması gerekir, limonun rengi beyaz bir renk alacaktır, işte her zaman bulunamayan eşkine ile limonun karışımı gerçek rengi ayran rengi olması gerekir.


Bu renk geldikten sonra açıklamada belirtildiği gibi kullanımı yapılmalıdır şimdi yüzyıllardan beri eşkina balığı nasıl nesli tükenmediği bilinmemektedir ama bilinçsiz avlanma eşkina balığının neslini her geçen gün tehdit etmektedir Bunun önüne geçebilmek için insanlarımızı bilinçli avlamaya Çağirmalıyız.


Bizler balık sektöründe olduğumuzda yaklaşık 30 seneden beri balıkçılığın içindeyiz ne zaman eşkina balığının yakalacağımızı kurallar. çerçevesinde biliriz çünkü eşkina balığının beyninden çıkardığımız bu balık taşları elmastan yakuttan çok mu çok değerlidir. Çünkü Düşünsenize bir balığın beyninde 2 adet fasulye tanesi büyüklüğünde balık taşları oluşuyor bu bir doğanın mucizesidir. onun için eşkina balık taşları çok değerlidir. şu ana kadar herhangi bir fabrikasyon olarak üretilmedi çünkü beceremezler.


Direk denizden geliyor doğal ve orijinal dir herhangi bir karışım yapılmadan direkt internet üzerinden satışı yapılmaktadır ve bunun öncülerinden biri olarak bilinen www.eskinatasciahmet.com dur. Güven bakımından insanlara güveni vermiştir 11 seneden beri internet üzerinden satış yapmaktadır eşkina balık taşını binlerce yüzbinlerce kişilere internet üzerinden güvenli sağlam bir şekilde teslim etmiştir makul fiyatlar ve güven olduktan sonra herkes yoğun Talep ediyor