Menu
Your Cart

Blog

19 Şub Ramazanda Böbrek Taşınıza Eşkina Balık Taşı İle Eritme
ahmet 0 11
Böbrek Taşınız mı var? Böbrekte Kum mu var?Günümüzde Böbrek Taşları Ya Ameliyatla Alınır Yada Lazerle Kırdırılır.Eşkina Balık Taşı Böbrek Taşlarınızı Eriterek yok ediyor.Hemde ağrısızsızısız eritme yaparak.Böbrek Taşlarınız Eritme Yapılırken Herhangi..
19 Şub Böbrek taşı nedir?
ahmet 0 21
Böbrek taşları, genellikle kalsiyum veya ürik asitlerden oluşan tuz ve minerallerden oluşan sert koleksiyonlardır. Böbreğin içinde oluşurlar ve idrar yolunun diğer bölümlerine gidebilirler. Taşlar boyut olarak değişir. Bazıları, küçüktür Bazıları bir..
19 Şub Ramazan Ayında Eşkina Balık Taşı
ahmet 0 25
Ramazanda Eşkina Taşı KullanımıMübarek Ramazan ayında yaklaşık 20 saat oruç tutuluyor.Gün içerisinde yeme içme olmadığından metebolizmanın dengesinikorumalıyız.Bunun için Yüzyıllardan beri ramazan ayında eşkina balık taşıKullanılıyor.sizde ramazanda ..
19 Şub Eşkina balık taşı
0 19
Eşkina balığı taşı balığın beynindeki balıktaşı beyaz kar tanesi büyüklüğündedir eşkina balığının beynindeki bu  iki balık taşı ezilir iyice ezilir, ezildikten sonra limon sıkılır bu taze limon olması lazım hazır limon suyu kullanılmıyor. limon iyice..
19 Şub Yaz Mevsimi Böbrek Taşı riskini arttırıyor mu ?
ahmet 0 22
Yaz aylarında çok fazla su kaybettiğinden dolayı, böbrek taşı için kolay bir mevsimdir.Oda Klima, su kaybı, sık sık idrar çıkışı  metabolik atık ürünlerin konsantrasyonunu azalttığı  için, nispeten böbrek taşları oluşmaktadır..Böbrek taşları sadece b..
19 Şub Böbrek Taşı
0 17
Kadın idrar sistemiErkek üriner sistemBöbrek taşı (böbrek litiazisi, nefrolitiazis), böbreklerin içinde oluşan .Böbrek taşlarının geçmesi oldukça acı verici olabilir, ancak taşlar genellikle zamanında tanınıyorlarsa kalıcı bir hasara neden olmazlar. ..
19 Şub Böbrek taşlarına Eşkina balık taşı
ahmet 0 28
Böbreklerin iç astarındaki çözünmüş minerallerin birikimidir. Genellikle kalsiyum oksalattan oluşurlar, ancak başka birçok bileşikte  oluşabilirler. Keskin, kristal bir yapı korurken böbrek taşları bir golf topu büyüklüğüne büyüyebilir. Taşlar küçük ..
19 Şub Eşkina Balık Taşı Nedir?
0 31
EŞKİNA BALIK TAŞI NEDİR? Halk arasında pek fazla adı duyulmamış olan denizden genel olarak zor bulunan bir balık türü olan eşkina balığının baş kısmından bu işin uzmanları tarafından çıkarılmakta olup balığın kafa bölgesinin her iki tarafında da birb..
19 Şub Eşkina Balık Taşı
0 11
Özellikleri: Vücut yanlardan basık olup, iki sırt yüzgeci bulunur. İlk sırt yüzgeci kısa ve 10-11 ince dikenli, ikinci sırt yüzgeci uzun ve 23-25 yumuşak ışınlıdır. Anüs, karın ve göğüs yüzgeclerinde beyaz dikenleri vardır. Alt çene üst çeneden kısa,..
19 Şub Böbrek Taşı' nın Doğal Tedavisi: Eşkina Balık Taşı
ahmet 0 22
Böbrek Taşı ve Kumu Nedir ?   Nasıl Oluşur ?Böbrek taşları, ya da böbrek taşı böbrek ya da idrar yollarında bir sabit, kristalin bir mineraldir.Böbrek taşları böbreklerde genellikle, idrar yolu ile vücut dışına atılır.Küçük bir taş herhangi bir sempt..
01 Eyl Eşkina Balığı Nedir- Ne işe yarar ?
ahmet 0 57
Eşkina Balığı Nedir ? Eşkina balığı balıkçılar tarafında nadir bulunan kayalıkbölgelerde yetişen siyahsı bir balık çeşididir.Eşkina Balığı başlıca: Marmara, Karadeniz,Ege ve Akdenizde bulunan bir balık türüdür. Eşkina Balığı kafasında, fasulye tanesi..
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)